fbpx

Поширені питання

Найбільш поширені питання та відповіді

Кому може бути корисна програма Adventure|easy start?

Програма буде корисна тим, хто бажає запустити власну справу, але не знає з чого почати. Вона допомагає зробити перші кроки і розробити план запуску бізнесу в безпечному середовищі. 

Якщо ви збираєтесь змінити стабільну роботу на власний бізнес, за допомогою програми ви зможете мінімізувати ризики і отримати впевненість при прийнятті такого рішення. 

Що таке n.cubator?

n.cubator – це навчальна платформа з розвитку підприємництва. Наш підхід до навчання підприємництву базується на навчанні через дію, гейміфікації, симуляціях реального бізнесу та менторстві.

Де відбувається навчання?

На період карантину все навчання переведено в онлайн формат. Для цього була повністю переформатована програма навчання та підібрані спеціалізовані онлайн інструменти для взаємної роботи. Основні платформи: Zoom, Canvas та Mural

Чи є гранти для студентів?

Так, наша місія розвивати громадянське суспільство через створення та розвиток нових усвідомлених та відповідальних бізнесів. Для цього ми підтримуємо, в першу чергу, студентів та недавніх випускників, які можуть отримати грант, що покриває до 90% вартості навчання і робить його доступним.

На якій стадії бізнесу варто проходити програму Adventure|easy start?

Програма Adventure|easy start розрахована на підприємців на початку шляху і сміливців зі сформованою ідеєю свого бізнесу. Ефективно приходити на програму, коли у вас вже є ідея, але недостатньо знань з чого почати.

Чи можу я задати питання по програмі особисто?

Так, напишіть нам на info@ncubator.info або зателефонуйте за номером

+380 50 337 3306

Чим програма відрізняється від навчання у виші?

Ми в першу чергу орієнтовані на дії, які дозволять максимально швидко навчитись бізнесу на практиці. Ментори програми – це досвідчені практики бізнесу, які вмотивовані ділитись своїм знанням та досвідом. 

Хто викладає на програмі Adventure|easy start?

На програмі викладають тільки практики бізнесу. Люди, які кожний день займаються тим, що викладають. При цьому викладачі n.cubator поділяють цінності платформи і вмотивовані ділитись своїм досвідом для розбудови усвідомленого суспільства.

Що я отримаю на виході Adventure|easy start?

Після програми ти отримаєш:

  • Перевірені гіпотези, чи правильно ви обрали клієнта, визначили його потребу, та чи вдалося створити цінність, за яку клієнт готовий платити.
  • Бізнес-модель та покроковий план розвитку власної справи
  • Універсальну систему для перевірки майбутніх  бізнес-ідей
  • Нових друзі та однодумців – спільноту завзятих підприємців та потенційних партнерів
  • Стратегію власного бізнесу: рекламувати та продавати свій продукт реальним клієнтам

Навіщо навчатися створенню бізнеса?

В будь якому випадку при створенні бізнесу ви навчаєтесь. Але це можна робити по-різному. Можна робити бізнес і навчатись через дію на власних помилках. Можна піти в бізнес-школу і отримати МВА, а можна піти в інкубаційну програму і в безпечному середовищі, з підтримкою менторів та інших учасників навчитись через дію та ретельно відібрані дози теорії.  

Чи надається сертифікат про проходження програми Adventure|easy start?

Так, кожному учаснику, що пройшов до кінця та належно вчився видається сертифікат від n.cubator про проходження програми по старту бізнесу Adventure|easy start

Скільки триває програма Adventure|easy start?

Програма триває 8 тижнів.

Коли відбувається навчання на програмі?

Основне навчання відбувається постійно, кожну годину участі у програмі, оскільки ми ретельно підібрали баланс між самостійною практикою, практикою з менторами та викладачами та теорією. Проте фіксовані години навчання з n.cubator відбуваються кожну суботу з 10:00 до 14:00 та середу з 18:30 по 20:30. Додатково можуть бути проведені вечірні мікронавчання в четвер з 18:30 до 20:30.

Чи потрібно буде робити домашнє завдання?

Так, домашнє завдання це основа нашої програми. Його буде чимало і надається воно після кожної суботи. І також ретельно перевіряється як вашими колегами по навчанню, так і викладачем.

Хто є менторами та викладачами програми Adventure|easy start?

Ми запрошуємо на програму менторами та викладачами практиків бізнесу та професіоналів своєї справи. Це твій наставник у світ бізнес планування, до нього можна стукатися у любий час і задавати вірні питання, на які обов’язково дістанеш відповідь або отримаєш інструмент для його розв’язання.

Як побудовано навчання на програмі?

Навчання побудовано за принципом 85% практики, 15% теорії. Учасники проходять шлях від визначення та розуміння свого клієнту до перевірки дієздатності власної ідеї на практиці і створення стратегії розвитку бізнесу. 

Щоб процес був цікавим та для кращого засвоєння теоретичних знань, програма використовує підходи гейміфікації та симуляційних бізнес-ігор.

Чи є програми на інших стадіях?

Так, паралельно з програмою Adventure| easy start відбувається програма для внутрішніх підприємців. Ще планується запуск міні-програм по 2 дні з фінансової грамотності (https://www.fadv.ncubator.info) та з продажу цінності продукту.

Контакти

тел. +380 50 337 3306

e-mail: info@ncubator.info

n.cubator (c) 2018-2020 info@ncubator.info